Przygotowując imprezę dla maluchów lub piknik firmowy warto zatroszczyć się o odpowiednie atrakcje, które są w stanie być skierowane zarówno do najmłodszych oraz ich rodziców. Niestety kupno drogich urządzeń animacyjnych, dmuchanych zamków, ścianek wspinaczkowych czy też innych sprzętów tylko dla jednej imprezy jest po prostu nierentowny – sporo poprawniejszym rozwiązaniem jest wydzierżawienie sprzętu wraz z obsługą, która zadba o pracę urządzeń, przywiezie je na miejsce, rozmieści oraz po zakończonej imprezie – zajmie się ich złożeniem oraz zabraniem. Taką propozycję przygotowała firma proparty.eu, która od ponad 10 lat proponuje różnego typu atrakcje na uroczystości.
Dmuchańce, zamki do skakania, zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, tory przeszkód, lewitujące piłki oraz wiele więcej. Oferta dotyczy urządzeń, które mogą zagwarantować zabawę dzieciom oraz jednostkom dorosłym. Przedsiębiorstwo proparty.eu współdziała z agencjami eventowymi oraz prywatnymi organizatorami imprez dla maluchów. Z propozycji korzystają również firmy, które szukają atrakcji na wydarzenia służbowe czy wyjazdy integracyjne. Prócz zabawy, urządzenia zapewniają również korzystne narzędzie do budowy relacji międzyludzkich, szlifowania zdolności przywódczych lub organizacji pracy – jest to znakomity sposób, by zagwarantować pracownikom szkolenie na najwyższym, rozrywkowym poziomie.
Serdecznie zapraszamy do współpracy agencje eventowe, firmy organizujące uroczystości, fundacje, urzędy miast oraz wszelkie inne osoby, które chcą, aby uroczystość była bajeczna oraz obfitowała świetną zabawę. Przygotujemy propozycję, dobierzemy sprzęt, przywieziemy go na miejsce imprezy (czas oraz miejsce najmu ustalamy odpowiednio wcześniej, rezerwując termin), rozstawimy oraz zatroszczymy się o to, żeby atrakcja była sprawna w trakcie trwania uroczystości, a po ukończonej zabawie – zajmiemy się złożeniem i zabraniem sprzętu. Z powodzeniem obsługujemy pikniki familijne, imprezy dla dzieci a także firmowe eventy – z nami oraz naszymi atrakcjami animacyjnymi każda uroczystość będzie udana!
Po więcej wiadomości odnośnie posiadanych atrakcji a również cennik oraz dostępność terminów uprzejmie zapraszamy na stronę internetową proparty.eu bądź do bezpośredniego kontaktu telefonicznego.

Zobacz naszą stronę Proparty.eu –  dmuchany plac zabaw